Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Chat Odaları

Chat Odaları

Chat Sohbet Odaları

Chat odaları sizler için açıldı chat Odaları sizler için açıldı erkek kadın insanların sohbet etmek, Düşünen kişiler okur. Okuyan bireyler bilir. Bilen kişilerde düşünür. Çünkü düşünmek bilgedir. Bir bireyiçinde bilgi en büyük hazinedir. Bu hazineye sahip olan yetşkinler dünyada kolay yaşar. Çünkü bu dünya akıl ve bilgi ülkesidir. Onun için bu ülkede bilgisi çok olanın her iki tarafta hem değeri hem de itibarı çok olur.

Bilgisi olmayanın da her iki ülkedede değer ve itibarı olmaz. Çünkü kişilerin değer ve itibarı, değer ve itibar verdiği şeyler vardır. Onun için kişi okuyup aklını büyütmeli. Düşünüp kalbini genişletmeli. Anlatıp bireyleri bilgilendirmeli. Onun için yetişkinler okuyup aklını büyütmeli ki bilgi sahibi olup düşünüp kalbini büyütebilsin chat yapıp bireylre bilgi aktarabilsin. Bedava chat Çünkü bilgi aklın meyvesi, yüreğin tohumudur. Kalben.Org

WWW.KALBEN.ORG

Chat Mobil Sohbet

Ne de düşünüp düşünce ürettiğimiz de sağduyulu düşüncemiz ile meyve verir. Yani bireyler artı bir değer kazandırır. Akla değer kazandıran sağ duyuyla elde edilmiş bilgi de insanın kalbine ekilen tohum gibidir. Bu tohumda kalpte yerini bulup yeşerirse kişilerin eğitip edep ve güzel ahlak sahibi yapar. Vicdanını olgunlaştırıp bireyleri insan yapar. Günümüzde en çok özlediğimiz şey dürüstlik ve insan değil mi? İnsanı, insan yapmayan bilgi ve ahlakıdır ne düşünce de ne de kalpte bir işe yarar. Hiç bir işe yaramayan bilgi, boşuna zaman kaybıdır. Kalbide insanıda hiçbir işe yaramaz et parçası haline getirir.

Öyle bir kalpte sadece vücuda kan akışı sağlayan bir makine olur. sadece hayatta kalmanızı sağlar. Hiçbir verim üretmez. İşe yarayıp verimr üretmeyen her şey gibi o değersiz ve kıymetsiz bir şey olur. birey bildiği bilgileri ne kadar çok kişiye aktarabilirse o kadar çok hayat kurtarmış olur. Kulaktan kulağa yayılmaz bunun için en güzel olanak chat odalarıdır. Milyonlarca Mobil sohbet siteleri var ama bizim chat odalarımız da boş sohbetler dönmez kim ne bilirse onu paylaşır.Siz neler biliyorsunuz peki? Bizimle paylaşmak istermsiniz? Bizler sizinde bildiğiniz bilgileri ögrenmek ve paylaşmak için sabırsızca sizi bekliyoruz.

admin 173 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!