Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Kelebek Chat Sohbet Odaları

Kelebek Chat Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet Odaları

Kelebek sohbet chat odaları Çok eski bir isime sahip olan kelebek chat teknoloji ayak uydurarak kendini yenilemeye devam ediyor. Hayatımızın büyük bir kısmını internet üzerinde geçirdiğimiz bu dönemde kelebek sohbet olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bir çok şey artık teknolojiye bağlı işlemektedir. İnsanlar artık arkadaşlıklarını sosyal medya ve bizim gibi sohbet sitelerinde ilerlemekte.

Bir çoğumuz kelebek chat odalarının ismini zaten mutlaka duyduğumuza eminiz. Günün her saati keyifli sohbetlerin çevrildiği KaLbeN.Org web sitemiz eskiye dayalı kelebek sohbet odaları ile bu geleneği yaşatmayı sürdürüyor. Yeni arkadaşlıklar yeni heyecanlar yeni Aşklar hepsi chat odalarımızda siz değerli Katılımcıları bekliyor olacaktır.

Sohbet adabı ve Kullanımı

Herkes sohbet ediyor ama sohbet ederken bile adabımızı bozmadan bay bayan bireyler ile saygı çerçevesi için muhabbet ederek kendinizden söz ettirmelisiniz. Sohbet adabı kişinin duruşu yazışmaları ile kendini belli etmektedir unutmayınız ki sohbet ettiğiniz kişi bayan yada bay olabilir onları kırmaktan kaçınmalıyız ve sıkı arkadaşlıklar kurarak sohbetimize devam etmeliyiz.

Nasıl ki bir cafeye yada bir ortama girdiğimizde sohbet ederken konuştuğumuz kelimelere dikkat ediyor isek eğer yazılı sohbet chat yaparken de buna özen göstermemiz gerekir. Kelebek chat sitesinin içinde bulunan katılımcılar da sizler gibi seviyeli sohbet ederek bilgi alışverişinde bulunarak dostluklarını sürdüreceklerdir. Özgürce sohbet etmek herkesin hakkıdır.

www.KaLbeN.Org

Kelebek Mobil Kullanım

Kelebek sohbet odaları bir çok mobil sohbet odalarına sahip olan bir chat sitesidir. Kelebek sohbet sakinleri mobil cihazlarından dilediği gibi istedikleri her yerden yazılı ve online sohbete bağlanarak keyif dolu anlar yaşamaktadır. Dışarda gezerken alışverişte ofisinizde veya cafede kahvenizi yudumlarken mobil sohbet bağlanarak günün stresini atabilirsiniz.

Mobil chat alt yapısına sahip olan kelebek chat sitesi sizlere bir çok avantaj sunmakta bunlardan bir kaçı şöyle; ek bir uygulama gerektirmez web sitemiz üzerinden girişlerinizde mobil girişe tıkladığınız da sistem sizi otomatik olarak mobil uyumlu sayfamıza yönlendirme sağlayacaktır. Mobil kelebek sohbet günün her anı sizlerle olacak ve online sohbeti takip edebileceksiniz.

admin 888 okunma
5 Yorumlar
Red

Olağanüstü bir platform.. Sevdiklerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz..

Pelo

En samimi en sıcak kanal her daim herkes birbiriyle dost arkadaş en güzel sohbetlerın yeri ...

Romasanta

Gerçekten samimi bi ortam...

Hayat

Sohbet diyince akla gelen tek adres Kalben.org herkesi bekleriz

Umayy

Sohbet ortamında yerini alarak muhteşem zaman geçirmeye ne dersiniz?Son derece keyif almanızı sağlayacak sicacik bir ortam kesinlikle;)

Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50
error: Content is protected !!